XG-19X054 Armaflex isolatieslang isolatiedikte 19 mm x 54 mm
Exclusief belasting
Armaflex XG-19X054 isolatieslang  isolatiedikte 19mm x 54mm
lengte is 2 meter; prijs is per 2 meter
Uiterst flexibel isolatie materiaal met een gesloten celstructuur.
Hoge waterdampdiffusieweerstand
Laag warmtegeleidingsvermogen
Brandgedrag: zelfdovend, niet brand geleidend, niet afdruipend.
Isolatie. Dit is een Speciale bestelling, deze kan niet retour of geannuleerd worden na order.
Aantal
DESKUNDIG ADVIES
Professionals in koeltechniek
SINDS 1986
Sinds 1986 in de koudetechniek
FABRIEKSGARANTIE
U heeft Altijd originele fabrieksgarantie
KLANTENSERVICE
info@mfmref.com
Omschrijving
  • Max. medium temperatuur: +105°C (+85°C platte vlakken).
  • Min. medium temperatuur: -50°C.